Zajímavosti, odkazy

Užitečné odkazy:

Realitní kancelář, makléři
Realitní společnost Comfort residence je odborným partnerem pro posuzování nemovitostí po celé České republice se zázemím v oblasti stavebně technických posudků a makléřů, kteří jsou svou odborností vystudovaní stavební inženíři či znalci v oblasti nemovitostí. Zajištění prodeje domů, bytů a bytovách domů

Zábradlí se sklem
Vyrábíme kvalitní nerezové zábradlí se skleněnou výplní.Svou jednoduchostí a jedinečným vzhledem zkrášlí váš interiér. Kalené sklo je maximálně bezpečným materiálem, který je odolný i proti nárazům.

Nerezové zábradlí
Společnost J.A.P. se v tomto svém programu zaměřuje na výrobu nerezového zábradlí stavebnicového systému. Toto zábradlí je určeno pro betonová a montovaná schodiště, balkony či balustrády. Vyrobíme je přesně podle návrhu zákazníka.

Designové sklo
Možnosti techniky Grafosklo umožnují společnosti J.A.P. vytvořit jedinečný model skla a jeho potisků tak, aby každý zákazník si dokázal přijít na to své.

Skleněné dveře s grafikou
Vyberte si skleněné dveře s vlastním grafickým motivem. Plocha dveří může mít stejnou látku, jakou mají vaše závěsy.

Interiérové sklo
Elegance a nápaditost jsou hlavními jednotícími prvky vyváženosti produktů Grafosklo. Interiérové sklo je tím tedy povýšeno na umělecké dílo.

Skleněný stolek
Společnost J.A.P. své produkty vnímá jako kompromis mezi uměleckým pojetím a praktickým použitím. Skleněný stolek je další ukázkou moderního přístupu k tématu nábytek a doplňky. V jednoduchém provedení se odráží vnitřní síla působivého celku.

Skleněné stěny
Skleněné stěny jsou jednou z nových možností moderní architektury a bydlení. Chcete mít ve své domácnosti slunečnou pláž s mořem? Zasněžené vrcholky hor a mystický mlhový opar nad jezerem? Výběr je jen na vás. Technika Grafosklo společnosti J.A.P. umožňuje vytvořit osobité pojetí daného prostoru.

Skleněné dveře
Každý z nás jistě několikrát za den provede celkem běžný úkon, jakým je otevření či zavření dveří. Možná jste však dosud netušili, že i dveře se mohou stát originálním a osobitým prvek interiéru. Skleněné dveře JAP rozzáří váš interiér.

Stahovací schody
Nabízíme stahovací schody obyčejné v jednoduchém provedení s klasickým, jednoduchým dřevotřískovým víkem nebo stahovací schody zateplené s plechovým sendvičovým víkem, které je uvnitř vybaveno tepelným izolantem a protipožární protipožární vložkou.

Stavební pouzdro, posuvné dveře
Nabízíme stavební pouzdra pro zasouvací dveře. Stavební pouzdro je vyrobeno z kvalitní oceli a chrání dveře uvnitř zdi.

Bočnicové schodiště
Bočnicová schodiště jsou vhodná do rodinných domů, půdních vestaveb, kanceláří apod. Tato schodiště mají systém vlastního zabudování.

Dřevěné schodiště
Výroba a distribuce dřevěných schodišť pro interiéry rodinných domů. Výroba typických a klasických dřevěných schodišť.

Segmentové schodiště
Kombinovaná a celokovová segmentová schodiště vhodná do interiéru i exteriéru.

Točité schodiště
Vyrábíme venkovní a vnitřní točitá schodiště v celodřevěném, celokovovém nebo kombinovaném provedení.

Posuvné dveře
Posuvné dveře ušetří místo v prostoru. Vyrábíme jednokřídlé a dvoukřídlé posuvné dveře.

Atypické schodiště
Atypické schodiště je vhodné do prostor, kde není možné použít točité nebo segmentové schodiště.

Dřevěné schodiště
Dřevěná schodiště jsou vkusným doplňkem interiéru. Kromě klasického využití mohou fungovat jako rozdělení prostoru.

Stahovací schody
Stahovací schody v jednoduchém provedení s dřevotřískovým nebo plechovým sendvičovým víkem.

Posuvné dveře
Stavební pouzdro je konstrukce, která umožňuje zavěšení posuvných dveří, která pak mohou "zajíždět" do zdi.

Dřevěné schody
Výroba a prodej dřevěných schodů interiérových pro rodinné domy. Výroba typických dřevěných schodišť

Schody
Designově propracované schody s kovovými a dřevěnými segmenty dle přání zákazníka od výrobce schodů J.A.P. Instalace prostřednictvím obchodních partnerů.

Stavební pouzdro
Výroba a prodej stavebních pouzder pro tasouvací dřevění a skleněné dveře pro rodinné a bytové domy

Opravy oken, zasklívání oken, servis oken, sklenářské práce
Naše sklenářství nabízí veškeré sklenářské práce, opravy oken a jejich servis oken, opravy dveří. Naši zkušení sklenáři s desetiletou praxí jsou zárukou kvalitně odvedené práce. Veškeré sklenářské práce provádíme přímo u zákazníka nebo v naší pojízdné dílně.

Projekty, energetika, audity, průkazy ENB
Realizace služeb v oblasti energeticky, projektové dokumentace, auditů nemovitostí a zpracování průkazů energetické náročnosti budov.

Dřevostavby
Vexta s.r.o. realizuje stavby rodinných domů "na klíč" na celém úzení ČR. Stavíme profesionálně, precizně a podle domluveného harmonogramu. Co slíbíme, platí.

Zateplení
Nabídka našich služeb je velmi rozmanitá a začíná u rekonstrukce či zateplení fasád rodinných domů, přes zateplení pro panelové a bytové domy a končí nabídkou rozsáhlejších rekonstrukcí veřejných budov

Schodiště
Kvalitní celokovová, dřevěná a kombinovaná chodiště od výrobce J.A.P. Výběr z mnoha modelů pro rodinné domy i mezonetové byty.

Jak přestat kouřit, stop kouření
Nenechte se odradit minulými neúspěchy a využijte svou šanci připojit se k ostatním šťastným exkuřákům. Dejte úspěšně stop kouření a zbavte se své závislosti.

Marketing, seo, komunikace
Chcete se dozvědět více o marketingu na internetu? Pak právě zde jsou informace, které Vás budou zajímat.

Zasouvací dveře, posuvné dveře
Stavíte rodinný dům a chcete ušetřit místo přiotevírání dveří? Pak využijte systému J.A.P a zasouvacích dveří do stavebních pouzder.